bgb

Голова ради:

1. Ющенко Віктор Андрійович — Президент України.

Заступник голови ради:

2. Кремень Василь Григорович, президент Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії наук України.

Члени ради:

3. Жулинський Микола Григорович, директор Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, академік Національної академії наук України.

4. Мовчан Павло Михайлович, голова ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

5. Петренко Олег Миколайович, народний депутат України, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

6. Коваль Віталій Володимирович, заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації.

7. Райков Борис Сергійович, голова правління Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців.

8. Косенко Іван Семенович, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, член-кореспондент Національної академії наук України;

9. Білозір Оксана Володимирівна, народна артистка України, голова Всеукраїнської громадської організації «Українська взаємодопомога».

10. Чабанюк Владислав Васильович, директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура».

11. Цибулько Володимир Миколайович, поет, перекладач, політичний діяч.

12. Васильченко Микола Семенович, директор СТОВ «Агрофірма «Маяк», Заслужений працівник сільського господарства України.

13. Мовчан Володимир Петрович, доктор економічних наук.

14. Маловічко Юрій Павлович, директор ДП "Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу"

15. Рудик Сергій Ярославович, народний депутат України VIII скликання.

16. Діхтяренко Григорій Юхимович, народний депутат України 2-го скликання, письменник

17. Душейко Петро Григорович, народний депутат України 2-го скликання, заслужений працівник сільського господарства України.

Затверджено вченою радою ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Протокол № 4 від 11 лютого 2016 р.

Протокол № 3 від 17 травня  2018 р.