Запитати у ректора


Олександр

Доброго дня! Хотілось би задати декілька запитать:

* Чи є можливість поступити на бюджет при вступі після 11?

* Де можна переглянути список факультетів закладу?

* Чи грає роль наявність міжнародних мовних сертифікатів при вступі?

Заздалегідь дякую.

Неділя, 01 травня 2016, 13:20
ЧНУ

Всі абітурієнти вступають на державне замовлення за результатами ЗНО 2016 року.

За посиланням вказані спеціальності та ЗНО які потрібні http://www.cdu.edu.ua/info/abiturientam/pryimalna-komisiia/pravyla-pryiomu/1406-dodatok-5-perelik-konkursnykh-predmetiv-u-sertyfikati-ukrainskoho-tsentru-otsiniuvannia-iakosti-osvity.html

Вказані сертифікати не надають пільгових умов вступу.

Середа, 04 травня 2016, 12:19
Егор Морозов

Добрий вечір,чи можете надіслати мені код ЄДРПОУ.Дякую,плідної вам праці!

Вівторок, 26 квітня 2016, 21:52
ЧНУ

http://cdu.edu.ua/info/studentam/korysna-inform/1523-bankivski-rekvizyty.html

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЛАТИ ЗА ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКАХ

Одержувач: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

КОД ЄДРПОУ: 02125622

р/р 31258258201494

Банк отримувача: УДКСУ м. Київ

МФО: 820172

Призначення платежу: за проживання в гуртожитку від П.І.Б. студента, курс, назва ННІ чи факультету


 РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ НАВЧАННЯ

Одержувач: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

КОД ЄДРПОУ: 02125622

р/р 31251258101494

Банк отримувача: УДКСУ м. Київ

МФО: 820172

Призначення платежу: за навчання  від П.І.Б. студента, назва ННІ чи факультету, курс, спеціальність, форма навчання (денна, заочна)


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ

Одержувач: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

КОД ЄДРПОУ: 02125622

р/р 31258358101494

Банк отримувача: УДКСУ м. Київ

МФО: 820172

Призначення платежу: благодійний внесок від П.І.Б. студента, курс, назва ННІ чи факультету

 

Середа, 04 травня 2016, 08:35
Студент

На жаль , не знайшов кошторис внз та  звіт про використання та надходження коштів. Хоча ст. 79  закону про вищу освіту зобов'язує вас публічно висвітлювати цю інформацію на офіційному веб сайті.

Четвер, 21 квітня 2016, 19:09
ЧНУ

Все є... не знаємо, де Ви шукали.

Кошториси : http://cdu.edu.ua/info/dokumenti/finansovi-dokumenty/261-koshtorys.html

Фінансові звіти : http://cdu.edu.ua/info/dokumenti/finansovi-dokumenty/richnyi-zvit.html 

Середа, 04 травня 2016, 08:36
Денис

Звідки взялися цифри в наказі 21 за вартість гуртожитків, якщо є наказ мін освіти від 2011 року , де вказано шо гранична вартість не може перевищувати 40% від рівня мінімальної студентської стипендії. Згідно з постановою каб міну від 8.10.2015 така стипендія для вищих навчальних закладів складає 825 грн. Тобто 40% це 330 грн. За рік 3300 , аж ніяк не 3700. 

Четвер, 21 квітня 2016, 18:44
ЧНУ

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України, Міністерства  економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 № 736/902/758 „Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами” встановлення вартості послуги з проживання у гуртожитках здійснюється на базі економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з її наданням.

       При встановленні вартості проживання у 5 гуртожитках беруться статті витрат, складовими яких є такі показники:

  1. Заробітна плата персоналу, який бере участь у наданні послуги з проживання у гуртожитках, та нарахування на оплату праці відповідно до законодавства –              2 751,3 тис.грн. (42,6 %).
  2. Оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 2 983,6 тис.грн. (46,3 %).
  3. Оплата обов’язкових послуг інших  організацій (вивіз сміття, обслуговування ліфтів, послуги з дератизації) – 132,8 тис.грн. (2,1 %).
  4. Послуги з прання – 6,4 тис.грн. (0,1 %).
  5. Витрати на придбання матеріалів, інвентарю, витрати на оплату інших послуг  організацій,  капітальні витрати – 576,5 тис.грн. (8,9 %).

       Доводимо до Вашого відому, що згідно Примірного положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу, затвердженого наказом Міносвіти і науки від 13.11.2007 № 1004 вартість місця проживання у гуртожитку складається  з вартості його утримання та обов’язкових побутових послуг, що надаються студентам, які проживають у гуртожитку.

      У зв’язку з вищевикладеним, просимо звертати увагу у наказі „Про встановлення граничного розміру плати за проживання  у студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності”  від 28.03.2011 № 284/423/173 не лише на п.1, але й на п. 3. У ньому, зокрема, наголошується, що встановлення додаткового обладнання у кімнаті є іншою платною послугою. Університет же при встановленні вартості брав до уваги всі фактичні натуральні показники комунальних послуг, без виокремлення наявності комп’ютерів, холодильників чи іншої побутової техніки. 

           Разом з тим , звертаємо Вашу увагу, що на утримання гуртожитків держава коштів не виділяє (виняток – проживання студентів-сиріт). Гуртожитки функціонують за рахунок коштів, що надходять від проживаючих  (плата за проживання).

    Крім того, у разі підвищення вартості комунальних послуг та енергоносіїв буде коригування статей витрат вартості проживання у гуртожитках, але без підвищення плати за проживання.

 

Середа, 11 травня 2016, 13:50
Іра

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є правдою те, що 2016 рік буде останнім роком, коли можна буде вступити на "спеціаліста"? І чи справді ступень спеціаліста прирівняють до магістра? Якщо так, то виходить спеціалістам можна буде викладати в університетах?

Понеділок, 18 квітня 2016, 17:22
ЧНУ

Доброго дня! Цього року здійсняється останій набір на ОКР "Спеціаліст", ступінь спеціаліста будуть прирівнювати до магістра. Але особливості процедури не відомі. Будемо чекати роз"яснень від МОН.

Середа, 04 травня 2016, 10:12
Max

Доброго дня, в мене такі питання:

Де я зможу знайти більше інформації про військові кафедру в ЧНУ? і чи існує вона взагалі?

Неділя, 17 квітня 2016, 11:13
ЧНУ

Інформацію можна знайти за посиланням:

http://cdu.edu.ua/info/abiturientam/pidhotovka-ofitseriv-zapasu.html

Середа, 04 травня 2016, 10:35
Анастасия

Здравствуйте! Я хотела бы узнать, действуют ли какие-либо льготы по наличию статуса переселенца?

Понеділок, 11 квітня 2016, 15:58
ЧНУ

Доброго дня! Переселенці вступають на загальних засадах з сертифікатами ЗНО 2016 року. 

Середа, 04 травня 2016, 10:11
Вікторія

Коли в вашому університеті день відкритих дверей?

Понеділок, 21 березня 2016, 21:59
ЧНУ

Окремі ННІ поступово проводять дні відкритих дверей. Про це повідомляється в анонсах. Про проведення загальноуніверситетського заходу буде повідомлено на сайті.

Вівторок, 22 березня 2016, 15:48
Наталья

Добрий день!Підскажіть будь ласка чи буде в вашому Вузі відкритий факультет політолігія.

Дякую.

Неділя, 20 березня 2016, 18:17
ЧНУ

Відповідаючи на Ваш лист «Запитай у ректора № 400» щодо відкриття факультету політологія, повідомляємо, що на даний час кафедра державного управління і соціально-політичних наук підготувала пакет необхідної документації з ліцензування спеціальності 052 «Політологія» за освітнім рівнем «бакалавр» і надсилає до Міністерства освіти і науки України.

Кафедра провела всю необхідну роботу для забезпечення навчального процесу з 01.09.2016 року за спеціальністю «Політологія».

Понеділок, 21 березня 2016, 12:20
Мама

Дайте, будь ласка, детальну відповідь: чому збільшили плату за навчання, на яку суму, та з якого періоду? Скільки тепер потрібно платити за рік? 

Субота, 19 березня 2016, 21:20
ЧНУ

Необхідність змін вартості навчання викликана значним ростом інфляції за 2015 рік (43,3 %), збільшенням заробітної плати з 01.09.2015 на 28 % та подальшим її зростанням у 2016 році (з травня – на 6,5 %, з грудня – на 8,5 %), зростанням вартості комунальних послуг та енергоносіїв, цін  на предмети, матеріали, роботи та послуги.

      Крім того, під час вступної компанії у 2015 році  університетом при встановленні плати за навчання було враховано низьку платоспроможність населення, складну економічну ситуацію у державі. Тому вартість навчання свідомо не було підвищено на індекс інфляції попереднього року (24,9 %).

       Для забезпечення якісного надання освітніх послуг та  з урахуванням фактичних витрат у натуральних показниках за діючими тарифами вартість освітніх послуг збільшено на  17,5 %.

      Відповідно до ст.73, п.7 Закону України „Про вищу освіту” вуз має право змінювати плату за навчання не частіше одного разу на рік.

     19.08.2015 було прийнято Постанову КМУ № 634 „Про затвердження Типового договору про надання освітніх послуг між вищим навчальним закладом та фізичною (юридичною) особою”. Відповідно до пункту 8 нової форми типового договору виконавець має право змінювати розмір плати за навчання не частіше, ніж одного разу на рік і не більше як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік із обов’язковим інформуванням про це Замовника.

     Наказ № 819-н від 28.10.2015 „Про внесення змін до наказу від 02.06.2015 № 406-н „Про встановлення оплати за весь термін навчання студентів, які будуть зараховані у 2015 році на місця, що фінансуються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб” читайте на сайті університету.

 

http://cdu.edu.ua/info/abiturientam/pryimalna-komisiia/vartist-navchannia.html 

Вівторок, 22 березня 2016, 15:35