У межах відзначення тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького кафедра туризму і готельно-ресторанної справи провела засідання наукового гуртка «Туризмологія: наука і практика».

Під час зустрічі обговорили актуальні питання розвитку туризму та сфери гостинності. Керівник гуртка, професорка Станіслава Пасєка у вступному слові наголосила на важливості наукових досліджень.

Студенти ОС «Магістр» представили свої наукові доробки з дослідження туристичних регіонів України, перспектив розвитку міжнародного туризму тощо. Цікавими були доповіді Алли Скалько (Туристичні ресурси Буковини і Закарпаття), Владислава Луценка, який доповів про процеси диджиталізації туристичної сфери, Яни Лисенко щодо міжнародної індустрії туризму. Настя Омельченко розкрила особливості організації туризму в країнах Близького сходу. Микола Пихтін презентував свою конкурсну роботу про культурний туризм в Україні, а Марина Маркова розкрила особливості різних видів туризму.

Зустріч була цікавою і корисною для усіх учасників гуртка.

Кафедра туризму і готельно-ресторанної справи