З-поміж десяти лауреатів обласної премії за вагомі досягнення в освітній і науковій сферах і двоє молодих науковців Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Тетяні Зорочкіній, завідувачці кафедри початкової освіти, докторці педагогічних наук, професорці, та Сергію Науменку, аспіранту кафедри інформаційних технологій, вручили відзнаки під час урочистої церемонії до Дня науки начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

У межах тижня науки в Черкаському національному проходила виставка видань науковців Черкаського національного університету, яку організували фахівці наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

Джерело: сайт Черкаської ОДА

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького