Навчально-науковий інститут природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводить для учнів безкоштовні заняття хіміко-біологічної школи.

У програмі – цікаві заняття з біологічних та хімічних дисциплін.

Заняття відбудуться по суботах — 26 лютого та 13 березня 2022 року, о 10:00, за адресою: ЧНУ ім. Б. Хмельницького, навчальний корпус №1, бульв. Шевченка, 81, ауд. № 626.

26 лютого заняття проводять:

— Спрягайло Оксана Анатоліївна, доцент, канд. с.-г. наук, тема — «Будова рослинної клітини». Учасники матимуть змогу попрацювати з мікроскопами та поглибити свої знання щодо будови клітини.

— Шмиголь Ірина Василівна, доцент, канд. пед. наук, тема — «Білки як біологічні полімери та основа живих організмів». Учасникам буде продемонстровано біохімічні досліди, також це можливість поглибити свої знання щодо будови, властивостей та функцій білків.

Для участі необхідна попередня реєстрація за покликанням.

Якщо ви цікавитесь природничими науками — приходьте, ми вас будемо раді бачити!

Тел. для довідок: 0472 371551

Є запитання стосовно вступної кампанії? Пишіть на наш номер в Telegram: +380 96 301 49 76.

Навчально-науковий інститут природничих та аграрних наук