У Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького триває творчий проєкт «Суботні мистецькі вечори «Student’s art autumn» від «Фабрики музичного мистецтва «Voices»».

30-го вересня о 17.00 на Університетській площі (бульвар Шевченка, 81) відбудеться 2-й мистецький вечір авторської творчості «Я тут. Я Україна».

Запрошуємо усіх охочих прийти і підтримати наших авторів, виконавців та задонатити на ЗСУ. Об’єднуймося заради перемоги! У єдності сила! У творчості — бойовий дух!

Наступні вечори творчості:

07.10.2023 —  Вечір інструментальної музики «Мелодії перемоги».

13.10.2023 — Вечір акустичної cover музики «Пісня – душа».

Заявити про бажання долучитись до програм проєкт можна, зв’язавшись з представниками організаційного комітету:

Анна Прокопчук – 0634277365 (telegram/viber)

Яна Боровик – 0934338621 (telegram/viber)

Анастасія Шостя – voices_vocal.studio (instagram)

До участі у заходах запрошуються солісти, гурти, колективи, автори та виконавці власних творів, поети та художники закладів освіти та культури міста — усі хто готовий дарувати свою творчість задля перемоги та ЗСУ.