Уперше на Черкащині у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочнеться підготовка бакалаврів за новою спеціалізацією «Медіаменеджмент і масові комунікації» спеціальності «Журналістика».

Ця нова спеціалізація поєднує в собі класичну журналістику із медіауправлінням, маркетингом та продюсуванням медійних організацій і медіапроектів.

Фахівець із медіа менеджменту — це управлінець і підприємець у сфері засобів масових комунікацій. Випускник спеціалізації «Медіаменеджмент і масові комунікації» — це журналіст, а також фахівець у сфері управління, реклами та PR.

Під час навчання студенти створюють найрізноманітніші інформаційні продукти: знімають відео, створюють сайти, здійснюють макетування і верстку друкованих видань, рекламної продукції, проводять PR-акції.

Черкаський національний університет чекає саме на вас!

Кафедра видавничої справи, редагування і теорії інформації