bgb

У День пам’яті загиблих захисників України, який відзначається 29 серпня, делегація Черкаського національного уінверситету імені Богдана Хмельницького долучилася до меморіальних заходів у місті Черкаси.

Саме 29 серпня 2014 року відбулася Іловайська трагедія. Тоді українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля.

За наступне десятиліття Україна втратила ще багато найкращих своїх синів і доньок. Їм усім вклонилися сьогодні біля пам’ятника учасникам антитерористичної операції керівники міста та області, військовослужбовці, рятувальники, освітяни, представники духовенства та громадськості.

— Світла пам’ять усім полеглим! Віримо у наші Збройні Сили! Щодня їм допомагаємо, щоб ці жертви не були марними! — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького
Фото: пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаська міська рада