Напередодні Великодня привітали вимушених переселенців, які живуть у гуртожитках Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко привіз їм пасочки та смаколики до свята. На зустріч із Романом Сущенком і ректором університету Олександром Черевком зібралися працівники Донецької машинобудівної академії, Інституту прикладної математики і механіки НАНУ (Краматорськ, Слов’янськ) та їхні родини, а також студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Роман Володимирович зазначив, що Черкащина у цю лиху для України годину прихистила понад 100 тисяч людей із «гарячих точок».

— Вірю, що завдяки Збройним Силам України ми незабаром повернемо наші землі. Дякую Черкаському національному за те, що приймає і надає прихисток співгромадянам, які постраждали від російської агресії. Зі святами вас усіх! Хай Бог благословляє!

Олександр Черевко  наголосив, що університет робив і робитиме все для остаточної перемоги над ворогом.

Викладачі і студенти поспілкувалися з керівництвом області та університету і щиро подякували за підтримку.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького