Викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 9 лютого  провели науково-практичний семінар, на якому обговорили новий закон «Про медіа».

Доцентка кафедри Олена Цапок розповіла про основні зміни в діяльності медійників, що пов'язані із новим законом «Про медіа», який набуде чинності 31 березня 2023 року. Акцентувала на оновленні професійної термінології щодо суб'єктів інформаційних відносин, проаналізувала диференціацію медіа за новим законом та специфіку їхнього ліцензування. Розкрила особливості діяльності Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення як регулятора медійного ринку. Надала важливі відомості про вимоги до контенту медіа й відповідальність за певні порушення в його продукуванні.

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій