Про привабливість та запотребуваність на сучасному ринку праці філологічних спеціальностей і журналістики дізналися учні 10–11-х класів Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в  Черкаському районі.

З учнями та вчителями зустрілися Галина Ярмоленко та Олена Цапок, викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Гості розповіли майбутнім абітурієнтам про специфіку навчання в інституті та умови вступу до нього. Також викладачі допомогли учням у підготовці до ЗНО, з’ясувавши складні питання з морфології й синтаксису.

Нагадаємо, викладачі та студенти ЧНУ роз’яснюють майбутнім вступникам особливості вступу-2018 та інформують про навчання в університеті

ННІ УФСК