Викладачі кафедр німецької філології і теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели міжкафедральний семінар «Актуальні проблеми перекладознавства у процесі навчання студентів-філологів».

У ході роботи семінару обговорили актуальні теми, без яких сьогодні неможливо обійтися при підготовці філолога-перекладача. Доктор філологічних наук Валерій Кикоть представив «Власний досвід викладання перекладу з англійської мови», доцентка Леся Овсієнко презентувала «Труднощі перекладу наукових текстів», доцентка Ірина Литвин виступила з темою «Методика навчання майбутніх перекладачів: конотативні трансформації», доцентка Вероніка Ганєчко зосередила увагу на використанні комп’ютерних технологій в перекладі. Усі учасники заходу не тільки активно долучилися до обговорення, а й обмінялися досвідом при викладанні перекладу для здобувачів освіти різних курсів.

ННІ іноземних мов