Днями відбувся міжнародний семінар «Експериментальне дослідження та моделювання нанорозмірних твердофазних реакцій матеріалів із високим технологічним значенням». Ініціаторами проведення стали викладачі кафедри фізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

В обговоренні взяли участь науковці з Кракова, Цюріха, Руана, Дебрецена. Цікаві доповіді представили гості з кафедри фізики металів Київського політехнічного інституту імені Сікорського. Власними поглядами з присутніми поділилися науковці ЧНУ Андрій Гусак, Микола Пасічний, Ярослав Король.

Міжнародний семінар дав можливість науковцям із різних країн обговорити актуальні питання та поділитися власними ідеями, напрацюваннями.

Кафедра фізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького