Вступ до вищих навчальних закладів в Україні в 2019 році традиційно буде здійснюватися за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Реєстрація учасників ЗНО розпочинається з 5 лютого і триватиме до 25 березня.

З метою надання консультативної допомоги в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створено пункт реєстрації учасників ЗНО.

У м. Черкаси це єдиний пункт реєстрації, створений наказом Українського центру оцінювання якості освіти.

Він розташований за адресою:  бульвар Шевченка, 79, навчальний корпус № 3, каб. № 137. Пункт реєстрації працює з понеділка до п’ятниці (крім вихідних та святкових днів) з 13:00 до 17:00.

Кваліфіковані працівники університету допоможуть зареєструватися та дадуть відповіді на запитання.

Перед початком реєстрації рекомендовано ознайомитись із правилами прийому до обраного Вами вищого навчального закладу. Зокрема, з переліком предметів, із яких необхідно подати результати ЗНО. Далі — здійснити вибір навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє оцінювання. Слід пам’ятати, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження ЗНО, не повинна перевищувати чотирьох.

Телефон пункту реєстрації: (0472) 50-25-27,

094-985-45-27,