Голоси учасників Фабрики музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького лунали сьогодні, у роковини смерті Кобзаря, на Чернечій горі.

Колектив ЧНУ взяв участь у заходах з нагоди вшанування роковин пам’яті великого українського генія, які проходили у музеї Тараса Шевченка в Каневі.

Імпреза «І мертвим, і живим...» у виконанні студентів викликала схвальні відгуки.

«Неймовірно талановитий колектив! Дякуємо, що сьогодні ви були з нами! Ви зробили нам чудовий день!» — пишуть у соцмережах працівники музею.

Нагадаємо, музичний колектив народився в перші дні повномасштабного вторгнення. Тут співають студенти і випускники ЧНУ. Керівники студії — Яна Боровик, Анна Прокопчук. Нині це вже Фабрика музичного мистецтва «Voices».

Молоді люди мають багато цікавих планів і низку досягнень. А зброя  вокального колективу —  пісня.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького