«Козацькому роду нема переводу, нема рівні козакам, що йдуть за свободу» — саме цю відому композицію Jerry Heil учасники «Фабрики музичного мистецтва "Voices"» присвятили Дню Державного Прапора та Дню Незалежності  України.

З перших днів повномасштабного вторгнення студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького під керівництвом Яни Боровик та Анни Прокопчук підіймають патріотичний дух університетської родини своїми піснями.

Колектив вже полюбився черкащанам та став бажаним гостем на міських і загальнообласних заходах.

Сьогодні ж «Voices» вітає всіх, хто козацького роду.

«Наш рід був, є і буде і вчора, і завтра!» — переконані артисти.

Над відео працювали: художній керівник Яна Боровик, звукорежисер Анна Прокопчук, проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Знімання та монтаж — Анна Харченко, фахівець відділу інформації та зв’язків із громадськістю.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького