Випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Марія Боковня  пропонує доєднатися до міжнародного проєкту, присвяченого річниці Незалежності України.

Під час стажування за кордоном Марія була обрана Національним координатором в Конґрес Українців Канади та Союз українських студентів Канади, де дівчина представляє молодь України.

Захід проходитиме в Оттаві, на Парламентському пагорбі 23 серпня 2023 року. О 18.00 розпочнеться потужним символом єдності — розгортанням українського прапора. Після цього відбудеться пробіг на 3,2 км, який символізує знаменні 32 роки незалежності України.

До цієї патріотичної акції долучаються студенти ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Єднаймося за Незалежність України!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького