6 грудня фабрика музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привітала черкаський військових із професійним святом.

У репертуарі студентського колективу — патріотичні пісні сучасних українських виконавців та відомі тепер на весь світ марші українських повстанців минулого століття.

Так студентська молодь підтримує бойовий дух земляків і захисників та заявляє про свою громадянську позицію.

Нагадаємо, вокальна студія «Voices»  створена студентами в перші дні війни.  Художній керівник — Яна Боровик, звукорежисер — Анна Прокопчук. Молоді люди мають багато цікавих планів і головне — бажання діяти. А пісня — то їхня зброя.

За понад 9 місяців свого існування гурт здобув низку перемог на творчих конкурсах.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького