Читачі та дописувачі Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта» традиційно відзначили 60 кращих освітян 2020 року з різних регіонів України. Це відомі науковці, ректори закладів вищої освіти, директори шкіл та керівники закладів позашкільної освіти, творчі педагоги та успішні управлінці.

Серед них і представники професорсько-викладацького складу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та імениті краяни.

Освітянська спільнота вітає номінантів на звання «Кращий освітянин року», у якій уже кілька років поспіль ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка визнано лауреатом відзнаки «Засвіти вогонь» за сподвижництво у впровадженні інноваційних програм підготовки сучасних фахівців на основі прогресивних ідей, знань і технологій та наукового забезпечення розвитку освіти.

За цикл нарисів про освітян-лідерів громадської думки лауреатом відзнаки «Малиновий дзвін душі» став директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Григорій Голиш.

Переможців визначали у номінаціях: «Народ мій завжди буде», «Лиш Храм збудуй», «Засвіти вогонь», «Малиновий дзвін душі», «Залиш мені в спадщину думку найвищу» за актуальні наукові дослідження, публікації їх результатів у виданнях, що входять до авторитетних наукометричних баз даних, творчі пошуки й здобутки у розбудові освітянських закладів.

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича