Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримала подяку від Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальника Олега Тимошенка.

— Наші студенти активно допомагають в той чи інший спосіб нашому війську — збирають гроші, корисні речі, беруть участь у різноманітних ярмарках. Також ми постійно розписуємо військові «предмети» які надалі конвертуються в корисні речі для перемоги, — розповіла завідувачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Лілія Полудень.

Військові подякували митцям ЧНУ за особистий внесок у розвиток обороноздатності держави, надання безкорисливої допомоги армії, активу громадської позиції та яскравого прояву свідомості.

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва