У навчально-науковому інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва організували День відмінника.

За результатами навчання у І семестрі 2018-2019 навчального року понад 100 студентів інституту отримали грамоти за успіхи в навчанні.

Привітав відмінників директор інституту Тимофій Десятов.

«Ви — ті, хто прагне високих досягнень, хто усвідомлює важливість отримання якісної освіти, — звернувся до відмінників директор інституту Тимофій Десятов. — Ми пишаємося вами».

За словами Тимофія Михайловича, батькам студентів були відправлені листи з подякою за виховання їхніх дітей. Директор запевнив, що відзначення відмінників стане доброю традицією в інституті.

На завершення студентський колектив інституту «Серця трьох» подарував усім присутнім музичні вітання.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва