Університетська громада щиро сумує з приводу непоправної втрати — смерті кандидата хімічних наук, доцента кафедри хімії Ніни Євгенівни Карловської. 15 січня 2021 року пішла з життя людина, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

Ніна Євгенівна народилась 30 квітня 1938 року, закінчила природничий факультет Черкаського педагогічного інституту, в якому згодом працювала на різних посадах — від викладача до декана факультету. З 1988 по 1996 рік була заступником декана з навчальної роботи природничого факультету. З моменту організації хімічного факультету як декан очолювала його впродовж 1996-2006 років.

За десятиліття невтомної праці вона виховала низку поколінь студентів, які назавжди зберегли у своїх серцях почуття вдячності. Співчуваємо рідним і близьким Ніни Євгенівни!

Світла та вічна пам’ять!

ННІ природничих та аграрних наук, ректорат, профком