Стан розвитку наукової діяльності в університеті у 2022 році та основні завдання на 2023 рік Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького обговорили на черговому засіданні вченої ради.

Поінформував із цього питання проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло.

Присутні обговорили виклики, які постали перед науковцями в умовах воєнного стану, і наступні кроки щодо розвитку наукової діяльності в університеті.

У цілому звіт про наукову, інноваційну та міжнародну діяльність було затверджено.

Крім того, члени вченої ради обговорили і затвердили низку положень, програм, звітів, тем дисертаційних праць. Рекомендували до друку наукові та навчально-методичні праці. Були внесені зміни до складу вченої та науково-експертної рад, оновлений склад редакційних колегій збірників наукових праць.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького