У науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича в межах тижня науки, який нині триває в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, відбувся «науковий пікнік» — вільне спілкування науковців.

Співорганізаторами заходу поряд із нашою книгозбірнею стало Черкаське регіональне відділення Соціологічної асоціації України. У зібранні взяли участь науковці ЧНУ, а також гості з інших навчальних закладів та музейних установ Черкас, Канева та Сміли.

Під час урочистої частини з вітальною промовою звернулися ректор Черкаського національного, доктор економічних наук, професор Олександр Черевко, начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, кандидат історичних наук Валерій Данилевський, заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Надія Євчак.

Поважні гості вручили найбільш активним соціологам грамоти та подяки Черкаської обласної ради, управління освіти і науки ОДА та міської ради. Голова Черкаського регіонального відділення САУ, кандидатка соціологічних наук Людмила Дудко зачитала привітання голови правління Соціологічної асоціації України академіка Віля Бакірова, а по тому вручила посвідчення кільком новим членам громадської структури. Серед них і викладачі нашого університету: кандидати філософських наук, доценти Сергій П’янзін і Павло Кретов, кандидатка педагогічних наук, доцентка Марина Василенко, а також завідувачка кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Лариса Корновенко.

Досить змістовною й емоційною виявилася дискусія, присвячена проблемам та перспективам розвитку соціологічної науки в Україні. Гості ознайомились з фондами електронної бібліотеки та книжковою виставкою новітніх надбань університету.

Насамкінець дійсний член Академії політико-правових наук, кандидат політичних наук, заслужений журналіст України, поет Михайло Калініченко прочитав кілька своїх віршованих етюдів, присвячених науці та її рушіям.

Велику зацікавленість викликала в учасників заходу експозиція «Музею історії університетської книги» та «Музею українського рушника». Присутні оглянули також і об’єкти монументального мистецтва, розташовані біля головного корпусу наукової бібліотеки.

Григорій Голиш, директор наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича, доцент.

Більше пропонуємо переглянути в сюжеті ТК «Ільдана»: