У зв’язку із змінами до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році (наказ МОН від 05.08.2021 р. № 890) терміни додаткової сесії вступної кампанії в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького змінено.

Це пов’язано з тим, що за ОС «магістр» (за наявності позитивного результату єдиного вступного іспиту з іноземної мови) на спеціальності, яким надається особлива підтримка, за рішенням МОН України, можливе надання місць державного замовлення, що потребує зарахування таких осіб до 30 вересня 2021 року. Тому приймальна комісія університету звертає увагу вступників, що терміни додаткової сесії вступної кампанії для ОС «магістр» змінені.

Нагадаємо, відповідно до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у 2021 році передбачено проведення додаткової вступної кампанії (2 сесія) за ОС «бакалавр» та ОС «магістр».

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами приймальної комісії: 067-830-96-12 або 063-803-29-71.

Приймальна комісія ЧНУ