Триває голосування щорічного конкурсу «Молодий вчений року».

Місія конкурсу — публічно визнати та винагородити інноваційних і продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які виявили великий потенціал і творчі здібності, щоб бути професіоналами світового класу в окремих галузях знань та які внесли помітний внесок у наукові дослідження і науку. Дві науковиці ЧНУ ім. Б. Хмельницького теж представлені в цьому конкурсі.

Наталія Миколаївна Карауш-Кармазін є номінанткою у блоці № 17 «Науковець з наукометричною базою» (частина 3). Валентина Литвин претендує на перемогу в блоці № 19, у номінації «Монографія (від 1 до 3-х співавторів)».

Черкаський національний університет впевнений, що науковиці заслуговують перемоги! Тому підтримаймо їх своїми голосами!

Голосування триватиме до 21 вересня 2021 року включно.

ПРОГОЛОСУВАТИ МОЖНА ТУТ

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького