Збірник наукових праць «Український селянин» включено до електронних каталогів наукових бібліотек  Electronic Journals Library та Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg Carl von Ossietzky

— Приємно, коли європейська наукова спільнота визнає наукові результати українських істориків-аграрників, — зазначає директор Науково-дослідного інституту селянства та вивчення аграрної історії Сергій Корновенко.

Довідково:

Electronic Journals Library — це бібліотека електронних журналів, яка з 1997 року у межах проєкту університетської бібліотеки Регенсбурга (Німеччина), у співпраці з Бібліотекою Технічного університету Мюнхена (Німеччина), пропонує швидкий, структурований і уніфікований доступ (англійською та німецькою мовами) до наукових повнотекстових журналів. Вона містить 76 419 назв, з яких 13 923 журналів з усіх галузей знання видається тільки в електронному вигляді. 45575 найменувань журналів знаходяться у вільному доступі в повнотекстовому варіанті. 

Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg Carl von Ossietzky є найбільшою науково-технічною бібліотекою. Які центральна бібліотека гамбурзьких університетів і найбільша наукова бібліотека в регіоні Гамбурга Державна бібліотека і університетська бібліотека містить інформаційний центр, який охоплює всі галузі знань.