Зібрання членів літературного хабу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Рефлексія» пройшло на Університетській площі.

Організаторкою книжкового простору для студентів та поціновувачів книг стала викладачка ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Вертипорох.

Під час першого зібрання студенти 1-4 курсів та магістранти розповіли про улюблені книги, ілюструючи сказане відповідними зображеннями. Учасники поділилися враженнями та рекомендаціями. Обговорили як твори української літератури, так і декілька зарубіжних книг.

«Сьогодні ми постійно піддаємося інформаційному перенасиченню, стресу, втрачаємо спокій та позитивні емоції. Проте є дуже простий і безпечний шлях до внутрішнього психічного здоров'я — це книга. Саме тому за ініціативи студентів ННІ УФСК було організовано літхаб "Рефлексія", де ми із активними читачами у невимушеній атмосфері говоримо про книги, актуальні проблеми, психологію сучасної людини. Ця зустріч була дуже емоційною», — зазначає організаторка хабу, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури та компаративістики Оксана Вертипорох.

 «Я вже відвідувала такі заходи, але «Рефлексія» не схожа ні на що інше. Це було класно: нові знайомства, нові книги, які вже хочеться почитати», — поділилася враженнями студентка 1-Ж курсу Катерина Супрун.

Автор: Ольга Ярмолич, студентка 2-Ж ННІ української філології та соціальних комунікацій