20 лютого в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся захід, присвячений Дню вшанування Героїв Небесної Сотні.

Активний учасник Революції Гідності, який перебував на Майдані, провідний фахівець відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ Степан Вінярський розповів про пережите емоції під час героїчних і трагічних подій у Києві періоду 2013-2014 років.

Студенти та працівники наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича мали змогу також переглянути фільм про Майдан, знятий Степаном Володимировичем.

Учасники заходу долучилися також до загальноукраїнської хвилини мовчання та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, що університетська громада в ці дні згадує Героїв Небесної Сотні. Упродовж тижня в університеті організовано тематичні книжкові виставки, трансляція відеоматеріалів, зустрічі з очевидцями та учасниками подій Майдану.

Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича