У Черкасах проходить фінальний етап ігор із баскетболу серед чоловіків Студентської баскетбольної ліги України «Таскомбанк».

Участь у змаганнях беруть участь 4 команди закладів вищої освіти України — Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Учора, 14 травня, відбулися перші два матчі фіналу.

Команда ЧНУ імені Богдана Хмельницького боролася за перемогу з гравцями команди Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

За результати матчу з рахунком 80:76 перемогла баскетбольна команда Черкаського національного університету.

Ректор університету Олександр Черевко привітав гравців із першою перемогою:

— Пишаюся нашою баскетбольною збірною. Їхній успіх — це яскравий приклад праці над собою, відповідальності та цілеспрямованості. Бажаю спортсменам здобути високі результати в наступній грі півфіналу та стати переможцями, адже вони того варті!

Нагадуємо, що фінал продовжується. 15 та 16 травня відбудуться чергові ігри з баскетболу. Ознайомитися з розкладом можна нижче. Приходьте та підтримуйте команду рідної alma mater!

Переглянути яскраві моменти з гри пропонуємо на фото.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького