24 травня в усіх слов’янських країнах світу вшановують святих Кирила і Мефодія. У День пам’яті просвітителів слов’ян відзначають також День слов’янської писемності та культури.

Традиційно в храмі Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія, що на Університетській площі, відбувається святкове богослужіння. Цьогоріч на нього зібралася університетська громада на чолі з ректором Черкаського національного університету Олександром Черевком та інші парафіяни церкви.

— Сьогодні наші студенти, випускники, їхні батьки воюють за те, щоб ворог не прийшов на нашу землю, щоб ми могли вшановувати наші традиції, наших святих, молитися Богу, вірити в добро, любити ближнього і свою землю. Тож помолімося і за це свято, і за нашу Перемогу! — звернувся до присутніх Олександр Володимирович.

У свою чергу настоятель храму отець Ігор Шемяков благословив усіх освітян та тих, хто здобуває фах у Черкаському національному. Після цього відбулася святкова літургія.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького