У межах міжнародної співпраці між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та німецькою мовною школою «StartDeutsch Schule» проведено освітній семінар для вчителів та викладачів.

Заняття провів директор мовної школи Маркус Пойзер, який завітав до університету 7 листопада 2023 року.

Маркус Пойзер презентував новітні методики викладання німецької мови, порушив важливі питання щодо планування й підготовки до уроків, атмосфери заняття. Вчителі та викладачі німецької мови мали змогу долучитись до дискусії й висловити свої думки. Захід був спрямований на популяризацію німецької мови в Україні.

Обмін думками та жваві дискусії були ключовою частиною заходу. Семінар проходив в дружній атмосфері, кожен учасник мав змогу поспілкуватися й поставити питання спікеру. Усі учасники заходу отримали сертифікати.

Кафедра німецької філології