До Великодня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького зробили добру справу.

За дорученням ректора ЧНУ та за підтримки профспілкового комітету організували доставку ветеранам святкових пасочок. Близько 120 колишніх педагогів і працівників отримали великодні подарунки.

— У ці непрості часи ми дбаємо про своїх студентів, працівників. Не оминаємо увагою і ветеранів, які вклали свою працю, талант у розвиток університету. Вони особливо потребують нині захисту й підтримки. Тому ми упродовж карантину тримали зв’язок із колишніми працівниками, моніторили їхні потреби. Перед святами прийняли рішення розвести їм паски, — розповів Олександр Володимирович.

— Ми мали на меті зберегти здоров'я людям похилого віку та подарувати їм свято в цей непростий час, — говорить голова профспілкової організації ЧНУ Анатолій Стеценко.

Подякою за доброчинництво стали слова щирі слова, посмішки і навіть сльози щастя. Адже людям, які віддано й чесно працювали не одне десятиліття в рідному університеті, важливо знати, що про них не забувають.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького