970 бакалаврів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали дипломи про здобуття вищої освіти.

Уперше за 77 років у столітній історії університету дипломи вручали випускникам під загрозою ракетних і бомбових ударів. А розпочалися урочистості зі вшанування  хвилиною мовчання пам'яті загиблих за Україну.

Для випускників навчально-наукових інститутів міжнародних відносин, історії та філософії, іноземних мов, педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва цей день був особливо хвилюючим. Адже випускників вітали Президент України у 2005-2010 роках, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, а також професорсько-викладацький склад закладів на чолі з ректором Олександром Черевком.

Ректор університету Олександр Черевко у своєму вітальному слові зазначив:

 

 Сьогодні для Черкаського національного важливий день – 970 наших випускників отримали дипломи бакалаврів.

Звісно, настрій не святковий, бо йде війна, 30 студентів ЧНУ воюють, 183 – провели до війська когось із батьків.

Проте цей важливий для колективу Черкаського національного і кожного випускника день ми хотіли зробити пам’ятним. Тому зібрали ваших викладачів і друзів університету. 

Випуск бакалаврів – це 4 роки праці всього нашого колективу: ми вкладаємо і свої знання, і душу в молодь, прищеплюємо патріотизм, щоб отримавши обраний фах, кожен міг розбудовувати Україну.

Нині важливо бути громадянином, особистістю, господарем своєї долі. Вірю, що наші випускники саме такі, а диплом бакалавра дає їм можливість для самореалізації. Попереду ще багато роботи з відбудови нашої країни, відновлення її економіки, з виховання нових поколінь патріотів і з інтеграції у світове співтовариство. Тож запрошую разом рухатися далі! Вітаю з сьогоднішнім днем, бажаю здоров’я, щастя, перемоги над нашим одвічним ворогом!

 — Ви стали свідками того, як змінюються координати світу. І поштовхом до цього стала Україна. Ви наше найкраще покоління, адже вам дано багато можливостей. Бути справжнім членом нації, дійсно патріотом України — це ті маркери, з якими ви йдете у світ, з якими будете виховувати дітей. Успіху вам, ви є авторами своєї долі.  Головне для кожного пам’ятати: Україна починається з тебе!  — звернувся до випускників Віктор Андрійович.

Бакалаврів 2022 вітали проректори, директори та декани.

Родзинкою заходу став виступ учасників новоствореної вокальної студії «Voices» Черкаського національного, які подарували своє музичне вітання — пісню «Твій день» та промовисте відео.

Святковий настрій завдяки мистецьким виступам також допомогли створити: вокальний гурт «Мелодія» з композицією «Вільні люди» (художній керівник — народна артистка України Лідія Зайнчківська) та народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» (художній керівник  заслужений працівник культури України Валентин Луценко) з танцювальним номером «На хвилях Дніпра», а також ведучі заходу.

Випускники дякували своєму університету, викладачам, батькам за надані можливості і за ті двері, які для них відчиняються в доросле життя у зворушливому відео, яке підготували з нагоди випуску.

 

 

 

 

Більше про випуск дивіться у сюжеті ТК «Ільдана»:

 

 

Також про випуск бакалаврів у Черкаському національному говорить Віктор Ющенко: 

 

 

Ректор ЧНУ Олександр Черевко розповів про завершення навчального року та вступну кампанію: 

 

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії

ННІ  іноземних мов

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва

ННІ економіки і права

ННІ української філології та соціальних комунікацій

ННІ природничих та аграрних наук

ННІ інформаційних та освітніх технологій

ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я

 

Психологічний факультет

Факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем

 ВСІ ФОТО З ВИПУСКУ

 

Про 

 Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького