Сьогодні ювілей відзначила Оксана Іванченко — директорка ННІ української філології то соцальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка.

Усе життя Оксана Володимирівна присвятили викладацькій діяльності та науці, нерозривно пов’язавши  долю із Черкаським національним університетом. Тут пройшла шлях від студентки до очільниці структурного підрозділу. І сьогодні невтомно продовжує працювати задля розвитку alma mater, є наставницею своїх студентів, натхненницею, організаторкою та координаторкою роботи навчально-наукового  інституту української філології та соціальних комунікацій.

Ректор Олександр Черевко вручив ювілярці нагрудний знак «Почесна відзнака ректора».

Щиро вітаємо Оксану Володимирівну з Днем народження!

Принципова, добра, активна, цілеспрямована — саме такою знають її колеги та студенти.

Бажаємо творчої наснаги працювати ще багато років на благо університету, здоров’я, енергії для здійснення всіх задумів і планів!

Нехай в родині панує злагода, гармонія  і радість!

Хай перемога прийде якомога швидше, принісши на нашу землю довгоочікуваний мир і справедливість! Правда переможе! Слава Україні!

Божого благословіння на многії і благії літа!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького!