У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває тиждень доброчинності.

Студентська рада факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем маленькими, але впевненими кроками продовжує наближати перемогу, допомагаючи ЗСУ. Так спільними зусиллями було зібрано 6 тисяч гривень на допомогу для військових.

— Зібрану суму ми вирішили витратити на: медикаменти, їжу, свічки та новорічні пакуночки зроблені власноруч! У кожний пакуночок ми поклали: серветки, бритви для гоління, чай та каву, солодощі, снеки й тактичні шкарпетки! Також завдяки студентам ЧНУ нам вдалось відправити понад 50 окопних свічок військовим на фронт! Ми дуже вдячні всім, хто долучився до збору коштів та продуктів, — розповіла Аьона Царьова, виборний представник до студентської ради університету.