bgb

У Черкасах 26 серпня на площі Слави прощалися із трьома загиблими військовослужбовцями — серед яких і випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Омельченко.

Сергій народився у Черкасах. Закінчив Черкаську школу №12. Навчався у Черкаському державному університеті за спеціальністю «Фізична культура та спорт».

Працював на тютюновій фабриці. Був призваний до лав ЗСУ, коли працював менеджером з мінеральних добрив в СПД «Дуцький».

Сергій проходив військову службу на посаді навідника протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини.

Під час переміщення з позиції потрапив під мінометний обстріл противника. Осколкові поранення були не сумісні з життя. Військовий загинув у Донецькій області. Воїну було 43 роки.

Спільнота Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького висловлює співчуття рідним та близьким Сергія. Це непоправна втрата. Вічна пам'ять захиснику!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького