bgb

На Освіта.ua опубліковано перелік ЗВО, у яких можна отримати грант на навчання. Серед них і Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що Черкаський національний уклав договір з експериментального проєкту щодо запровадження державних грантів на навчання для студентів освітнього ступеня «Бакалавр».

Станом на 23 серпня до пілотного проєкту з запровадження грантів на вищу освіту долучилось 174 виші.

Водночас перелік університетів оновлюється та збільшується.

Державний грант на здобуття вищої освіти це підтримка державою здобуття громадянином вищої освіти шляхом співфінансування навчання на умовах контракту.

Державний грант є цільовим. Тобто його можна використати лише для оплати за навчання в закладі освіти, використання його з іншою метою або переведення в готівкову форму неможливо.

Державний грант є безповоротною допомогою, тому додаткових зобов’язань, на кшталт відпрацювання, він не передбачає.