Університетська громада висловлює співчуття рідним черкаського «азовця» Богдана Свірідова (позивний Сварог). Він помер у лікарні після важких поранень.

Як повідомляють його побратими, кілька місяців тому Богдан розбився при виконанні бойового завдання. Весь цей час він пролежав у комі. 5 січня серце Героя зупинилося.

Раніше військовий отримав орден «За мужність» III ступеня.

Богдан Свірідов був студентом (в академічній відпустці) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, здобував вищу освіту в ННІ економіки і права. Сімнадцятирічним хлопцем пішов на захист України в АТО, пів року був на передовій.

Проходив службу з 2018 року в батальйоні особливого призначення в Національній поліції, з 2020 року був переведений в КОРД. 25 лютого 2022 року особисто поїхав в Київ до полку «АЗОВ».

Прощання з військовим відбудеться 11 січня о 10:30 у м. Черкаси на площі Слави. Поховання відбудеться на 4 кладовищі.

У Богдана залишилася дружина. Підтримати її можна за цими реквізитами:

4149439012913160 Підпалок Анна Олександрівна.

Джерело: «Вичерпно»