Заявок на вступ до черкаських закладів вищої освіти нині обмаль, бо абітурієнти чекають результати мультитестів, а дехто ще складатиме іспити.

Яка ситуація після першого місяця вступної кампанії та які є нововведення — «Суспільне.Черкаси» з’ясовували у приймальній комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Зарахування до університету тільки на основі творчого конкурсу — не єдине цьогорічне нововведення вступної кампанії, пояснила секретарка приймальної комісії Черкаського національного університету Людмила Смалиус.

«Зазвичай, вступна кампанія триває близько місяця, а цьогоріч — понад два місяці. Розпочалася вона фактично з першого липня, коли вступники почали реєструвати електронні кабінети. А завершиться орієнтовно 29 вересня, коли ми сформуємо останній наказ на зарахування», — розповіла вона.

Водночас додала, кожен має написати мотиваційний лист, який може зіграти важливу роль:

«Вирішальним мотиваційний лист є для тих вступників, які вступають на бюджет і мають однаковий конкурсний бал».

За словами пані Людмили, за перші чотири дні подачі заявок вони отримали їх 110.

Детальніше про вступ 2022 — у сюжеті: