У межах Благодійного марафону студенти навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва ЧНУ провели благодійний ярмарок.

Третьокурсники напряму підготовки «соціальна робота» спільно зі студентською радою інституту продавали власноруч виготовлену випічку.

Під час цієї акції було зібрано понад 3000 грн. На ці кошти студенти купили для дітей Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини памперси, розмальовки, печиво та манну крупу.

— Поспішайте робити добро разом! Волонтер — це прекрасні відчуття, радість від того, що можеш поділитися чимось із оточуючими. Волонтером може стати кожен небайдужий. Так що приєднуємось до рядів студентів-волонтерів! — закликає голова студради інституту Анастасія Щербата.

Студентська рада ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва