Першу річницю відмітив клуб англійської розмовної мови «English for Naturalists» наприкінці січня.

Клуб був організований студенткою 3-го курсу спеціальності «Біологія» Юліаною Соколенко.

Ініціатива зумовлена обмеженим часом опанування професійної англійської студентами природничих спеціальностей, особливо проблемною є практика розмовної мови. Клуб є волонтерським проєктом, відкритим як для студентів, так і для викладачів, навчання чи діяльність яких пов’язана з природничими науками, які хочуть розвивати англійську.
Попри те, що карантин обмежив зустрічі наживо, клуб продовжив свою роботу, стабільно збираючи всіх охочих раз на тиждень. Кожна зустріч стосується певної теми, яка попередньо обирається учасниками: тих чи інших біологічних процесів, хімічних реакцій, макромолекул клітин, біорізноманіття тощо.

На річницю клубу завітали двоє гостів з Америки, які створили особливу атмосферу бесіди та допомогли студентам дізнатися більше про особливості англійської мови.

Клуб продовжує свою роботу. За всіма новинами можна слідкувати на телеграм-каналі.

ННІ природничих та аграрних наук