У межах вивчення навчальної дисципліни «Конституційне право України» студенти-правники ННІ економіки і права під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Геннадія Волошкевича відвідали сесійний будинок Верховної Ради України. Вони ознайомилися з архітектурною спадщиною українського парламенту, історією його становлення та розвитку, особливостями законодавчого процесу, організацією його діяльності.

Студенти мали змогу побувати у парламентських кулуарах, прес-центрі та залі засідань. Увагу присутніх також привернула картина «Державотворення», на якій зображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України.

У сесійній залі студенти на власні очі побачили стіл президії, ложі президента України, уряду, поважних гостей, місця народних депутатів і преси; дізналися про систему підготовки рішень парламенту, організацію електронного голосування, особливості роботи Апарату Верховної Ради України.

ННІ економіки і права