Відкрита лекція відбулася на кафедрі економіки підприємства, обліку і аудиту ЧНУ ім. Богдана Хмельницького 8 вересня.

Лекція була проведена для студентів 3-5 курсів спеціальностей 051 «Економіка» (Економіка підприємства), 071 «Облік і аудит», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Доповідачем лекції був заступник директора департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко.

Тема лекції — «Інструменти для успішного початку кар’єри». Було обговорено такі питання:

1. Резюме студента. Як зацікавити роботодавця?
  2. Основи поведінки на співбесіді з роботодавцем.
  3. Саморозвиток студента, як ключовий елемент успішної кар’єри.
  4. Вітчизняні онлайн-платформи.
  5. Тайм-менеджмент — сучасна наука, як все встигати.
  6. Управління проєктами (проєктний підхід) — IT-галузь, економіка, облік і аудит, особисте життя, хобі: що тут спільного?

Дякуємо Сергію Миколайовичу за змістовну доповідь, яскраву презентацію, діалог зі студентами та викладачами!

ННІ економіки і права