bgb

Українські паралімпійці тріумфально повертаються додому з Парижу. Серед черкаських спортсменів — двоє студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

До рідної Сміли повернувся паралімпійський чемпіон Владислав Єпіфанов. Фото його зустрічі з потяга показав міський голова Сміли Сергій Ананко.

Владислав Єпіфанов здобув першу золоту нагороду для збірної України на Паралімпіаді-2024 у веслуванні на байдарках і каное. Сталося це в останній змагальний день у фіналі ва'а-одиночки на дистанції 200 метрів.

На рідній землі привітали і паралімпійця — представника легкої атлетики Романа Данилюка. Разом зі ще одним паралімпійцем Олександром Дорошенком і їхнім тренером Іваном Кирдодою вони прибули до Черкащини.

Роман Данилюк виборов «бронзу» у штовханні ядра.

— Пишаємося своїми студентами та дякуємо за високі спортивні досягнення! — каже ректор Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського  національного університету імені Богдана Хмельницького