bgb

За розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 вересня студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ірина Семенуха отримуватиме стипендію Кабміну.

Третьокурсниця опановує фах «Філологія. Українська мова і література» у навчально-науковому інституті української філології та соціальних комунікацій.

Стипендії Кабінету Міністрів України призначили дівчина отримуватиме у першому семестрі цього навчального року.  Така стипендія призначається двічі на рік за результатами семестрового контролю.

Виплати здійснюватимуть в межах стипендіального фонду закладів вищої освіти.

Довідково:

Стипендія  призначається  обдарованим студентам закладів вищої освіти. Вона  сприяє  реалізації державної та молодіжної політики, спрямованої на створення найсприятливіших умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді.

Джерело: Міністерство освіти і науки України