Студентська молодь Черкащини долучилася до флешмобу, присвяченого пам’яті героїв бою під Крутами.

Відеофлешмоб ініціювала студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Згадуючи студентів, які поклали своє життя за незалежність України 29 січня 1918 року, їхні ровесники у ХХІ столітті декламували тематичні вірші, а відео поширювали на своїх сторінках у соцмережах.

У флешмобі взяли участь студенти ВСП Шевченківський коледж Уманського НУС, Черкаський комерційний технікум, ВСП Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського НУС, КВНЗ Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка.

Нагадаємо, викладачі Черкаського національного провели інформаційну кампанію серед студентів та на запрошення Суспільного телебачення взяли участь у телеефірі, присвяченому подіям під Крутами.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького