Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали лауреатами обласного проєкту сценічних читань «Ми — з України», присвяченого 210-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Конкурс проходив 5 березня 2024 року в приміщенні Черкаського обласного художнього музею з ініціативи КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Черкаської обласної ради.

Організатори мали на меті популяризувати жанри художнього читання, а також виявити та підтримати талановиту молодь.

У номінації «Виконавець» серед кращих  студентки ЧНУ: Анна Марія Присяжна, Дарина Ластабеженко, Валерія Смілянець.

У проєкті взяло участь понад 100 виконавців.

У складі журі оцінювали конкурсантів і професор кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного Василь Пахаренко та поетеса, доцентка цієї ж кафедри Ганна Клименко-Синьоок.