Протягом 2 року навчання в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького студенти спеціальності «Політологія» опановують дисципліни «Історія та теорія парламентаризму», «Політична система України».

Саме з метою практичного закріплення отриманих знань студентка 2 курсу спеціальності «Політологія» Анастасія Поліщук взяла участь у імітаційній грі «Засідання комітету Верховної Ради України», організованого і проведеного Освітнім Центром Верховної Ради України.

Протягом засідання всі учасники повністю занурилися в робочу атмосферу: дискутували, аналізували, формулювали власну думку та шукали компромісне рішення.

Модератором гри стала народна депутатка України Наталія Піпа (Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій).

«Такі практичні заходи дуже корисні, адже, по-перше, дають можливість побачити роботу парламентського комітету зсередини, а по-друге, допомагають навчитися висловлювати і відстоювати власну думку, власну позицію, працювати спільно над вирішенням конкретних проблем і прийняттям компромісних рішень. Щиро вдячна Освітньому Центру Верховної Ради України за організацію, а своїй викладачці Олександрі Дем’яненко за запрошення до участі у цій імітаційній грі» — ділиться враженнями Анастасія Поліщук.

ННІ економіки і права