Маєш цікаву ідею та хочеш її монетизувати, мрієш про успішний стартап і власний бізнес, цікавишся інноваціями? Запрошуємо до Стартап-школи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Презентація школи відбудеться в четвер, 16 березня, о 16:00 у конференц-залі навчального корпусу № 1 (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 81). Запрошуємо всіх зацікавлених!

На учасників чекають: майстер-класи, тренінги, лекції, конкурси та змагання інноваційних проєктів і StartUp; зустрічі з відомими професіоналами у різних галузях.

Запис за посиланням  або за телефоном: 073-053-97-99

Довідково:  StartUp School CHNU

Мета: сформувати підприємницьке мислення студентів та розвивати підприємницьку культуру.

Для кого: студенти, молоді вчені, викладачі, всі, хто має власну ідею або свої розробки для стартап-проєктів.

Що ми обіцяємо:

— нові знання у сфері підприємницької діяльності;

— техніки формування підприємницьких ідей;

— знайомство з підприємцями та історіями їхнього успіху;

— консультації експертів;

— навички роботи в команді, нових друзів.

Курс базується на поєднанні навчання та практики, де центральним елементом є спільне навчання в групах. Реальні кейси вирішуються під керівництвом експертів і менторів, які мають відповідну освіту та досвід підприємництва.

Структура курсу:

1. Що таке стартап? Історії успіху

2. Як знайти і сформулювати ідею стартапу?

3. Як сформувати команду? Як стати лідером команди?

4. Як досліджувати ринок та обирати ринкову нішу?

5. Етапи створення продукту чи послуги

6. Від чого залежить прибутковість стартапу?

7. Фінансування проєкту

8. Презентація проєкту

Формат проведення: змішаний

Проходження курсу дозволяє до завершення навчання не тільки набути навички підприємництва, але і розробити цікавий проєкт.